Покровська сільська рада
Нікопольський район, Дніпропетровська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкти для голосування

Дата: 08.06.2021 15:45
Кількість переглядів: 414

Посилання на сторінку голосування
https://spp-dtek.com.ua/golosovanie/?territory=344

 

БЕРЕЗОВИЙ ГАЙ

Навесні 2020 року жителі села Капулівка разом з головою Миколою Вікторовичем запланували висадку дерев на певній ділянці туристичного маршруту. Голова сказав - хай буде березовий гай. Сьогодні, нажаль, ми реалізуємо наші мрії без Миколи Вікторовича... Досліджуючи необхідність змін в інфраструктурі села по безпечності руху та екологічному стані на цій ділянці, наша група дійшла висновку, що є потреба у створенні безпечних умов для пересування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. Також, 30% населення страждає на алергічні захворювання від трав, які ростіть на цій ділянці. Тому мета нашого проекту - створення безпечних умов для мешканців села, особливо тих, хто страждає на алергію та для людей з інвалідністю й інших маломобільних груп, туристів, шляхом облаштування пішохідної доріжки загального користування, насадження дерев замість сезонних трав.

 

КІМНАТА МАТЕРІ ТА ДИТИНИ (ОБЛАШТУВАННЯ КІМНАТИ ДЛЯ ОЧІКУВАННЯ НА ПРИЙОМ МАЛЮКІВ З МАМАМИ

У Покровській лікарні відсутні будь-які умови для очікування на прийом малюків з батьками. Малим діткам треба поміняти підгузок чи переодягти, підігріти їжу та погодувати. Але стоїть питання де і як це зробити. Досліджуючи необхідність змін в інфраструктурі нашої амбулаторії по доступності до гігієни та здорового харчування наша ініціативна група дійшла до висновку, що для жителів с. Покровське є потреба в створенні та реалізації такого проєкту. Мета нашого проєкту - створення зручних умов для безперешкодного доступу малюків з мамами, осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до зручних умов очікування в Покровській амбулаторії. У кімнаті амбулаторії, яка використовувалася під ізолятор, а зараз не використовується, ми плануємо створити доступні умови очікування на прийом з широкими дверима, облаштуванням умивальнику для малюків з мамами та осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Проєкт необхідний для біля 900 дітей та осіб з маломобільних груп населення, які здійснюють лікування та профілактичні заходи в Покровської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. на прийом.

 

ЕНЕРГІЯ ДІЄ

Досліджуючи необхідність змін в інфраструктурі с. Покровське по доступності до транспорту загального користування біля Покровської амбулаторії, наша ініціативна група дійшла до висновку, що для жителів с. Покровське є потреба в реалізації проєкту - створення зручних умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп до транспортних засобів, а саме: облаштування під’їзду та посадки до транспорту загального користування, с. Покровське. Мета -організувати доступність маломобільних груп населення до транспорту загального користування біля Покровської амбулаторії з облаштуванням майданчику зупинки з пандусом з поручнями для під’їзду та від’їзду до платформи транспорту загального користування.

 

ЗДРАВИЦЯ

На сьогодні немає зони очікування та зупинки біля Покровської амбулаторії в с. Покровське. Наша ініціативна група дійшла до висновку, що є потреба в реалізації проєкту - створення зручних умов того, щоб люди не мокли під дощем або снігом, та щоб знизити вплив прямих сонячних променів в очікуванні посадки до транспорту загального користування по вул. Шевченка, с. Покровське. Наша мета - організувати доступність маломобільних груп населення до очікування транспорту загального користування біля Покровської амбулаторії, с. Покровське. Встановити для цього зупиночний павільйон з дошкою оголошень. Люди не будуть хворіти від переохолодження чи сонячного перенавантаження, буде можливість присісти на лавці та комфортно чекати транспорт.

 

МОБІЛЬНІСТЬ ТА ДОСТУПНІСТЬ (ОБЛАШТУВАННЯ ПОРОГУ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ПАНДУСУ ДО БУДІВЛІ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ С.ПОКРОВСЬКЕ)

Піднятися по зруйнованих сходах денного стаціонару в с. Покровське не має можливості не тільки маломобільним групам населення, а й мешканцям старшого віку. Поріг зруйнований, пандусу немає, двері вузькі, немає де сховатися від дощу та сонця. Мета проекту - зменшити травматизм та організувати доступність маломобільних груп населення до денного стаціонару Покровської амбулаторії. Завданнями проєкту є відремонтувати поріг та сходи, встановити пандус. Цільова аудиторія - біля 2500 пацієнтів, які здійснюють лікування та профілактичні заходи в Покровської амбулаторії.

 

КОМФОРТ (ОБЛАШТУВАННЯ АЛЬТАНКИ-КОЗИРЬКА ДО БУДІВЛІ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ В С.ПОКРОВСЬКЕ)

Досліджуючи необхідність змін в інфраструктурі по доступності до денного стаціонару Покровської амбулаторії, ініціативна група дійшла до висновку, що ширина дверей не доступна для пересування людей на візку до денного стаціонару, і не тільки маломобільним групам населення. Немає зручних умов для очікування на прийом для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. Перед входом в амбулаторію немає захисного козирка. Люди мокнуть під дощем або знаходяться під впливом сонячних променів в очікуванні на прийом до амбулаторії. Відсутність лавки взагалі не дає можливості людям очікувати та відпочити після процедури. Альтанка-козирьок захистить людей від дощу або снігу та прямих сонячних променів, коли люди перебувають під дверима, чекаючи відкриття або прийому в амбулаторію. Встановлення лавки надасть можливість пацієнтам очікувати та відпочити після процедури.

 

ПІД ПОКРИТТЯМ

Досліджуючи необхідність змін в зоні очікування пацієнтів до Покровської амбулаторії, наша ініціативна група дійшла до висновку, що для жителів с. Покровське є потреба в створенні та реалізації цього проєкту, бо на даний час немає зручних умов для очікування на амбулаторний прийом осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. Люди скаржаться, що мокнуть під дощем або знаходяться під впливом сонячних променів в очікуванні на прийом до амбулаторії. Лавки біля амбулаторії є, але в сонячну та дощову погоду пацієнти не мають змоги ними користуватися. Цей проект є продовженням благоустрою, який почала Покровська сільська рада. У 2021 році зроблено роботи по будівництву пандуса, вхідної групи дверей та інших умов для безбар’єрного доступу населення до амбулаторії на 200 тис.грн. Метою цього проєкту є організувати доступність маломобільних груп населення та відвідувачів лікарняного закладу до Покровської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а саме придбання матеріалів для альтанки-козирька, яка захистить людей від дощу або снігу та прямих сонячних променів, коли люди перебувають під дверима, чекаючи відкриття або прийому в амбулаторію. Також, дитячі коляски та велосипеди будуть припарковані під цей навіс. Ініціативна група та волонтери власноруч установлять цей об’єкт.

 

 «НОВОСОФІЇВСЬКА ІНІЦІАТИВА»

Біля Новософіївського фельдшерського пункту, с. Новософіївка, немає лавок, стоянки для велосипедів та урни для сміття. Пацієнтам немає де залишити велосипеди та важко стояти у черзі на прийом та процедури іноді не одну годину. Мета проекту: Організувати доступність маломобільних груп населення, людей похилого віку та інших категорій населення до зручних умов очікування на прийом до лікаря та організувати стоянку для велосипедів. Проєкт необхідний для біля 750 жителів с. Новософіївка та пацієнтів, які здійснюють лікування та профілактичні заходи в Новософіївському фельдшерському пункті.

 

 

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ З ВАМИ

Для жителів с. Новософіївка є потреба в створенні та реалізації проєкту - заміна вікон у фельдшерському пункті с. Новософіївка. За оцінкою фахівців до 35% тепла приміщення втрачається через вікна. Склопакети займають більшу частину віконної конструкції, тому на них покладається велика функція – збереження тепла. Витрати на обігрів будівлі складають майже 50% коштів, які заходять по програмі медичних гарантій. Через зношеність фурнітури та дерева, відсутність москітних сіток не повністю є доступність до провітрювання, тому пацієнти, які відвідують амбулаторію очікують прийом на вулиці. Мета проекту - створити здорові умови шляхом установки пластикових вікон у Новософіївському фельдшерському пункті з якісними склопакетами і надійною фурнітурою. Це скоротить втрати тепла в 2 рази та значно знизить витрати на обігрів будівлі. Кошти, які будуть заощаджені при енергозбереженні приміщення, ми використаємо на реабілітаційні заходи для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Безпечність та доступність до вікон дасть змогу провітрювати приміщення, а свіже повітря корисне для здоров’я. Проєкт необхідний для біля 800 жителів с. Новософіївка та пацієнтів, які здійснюють лікування та профілактичні заходи.

 

«АЛЕКС І ОЛЕКСІЇВКА» (УЛАШТУВАННЯ АЛЬТАНКИ-КОЗИРЬКА У С.ОЛЕКСІЇВКА)

Для жителів с. Олексіївка є потреба в створенні та реалізації цього проєкту. Бо на даний час немає зручних умов для очікування на амбулаторний прийом мешканців села, особливо осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. Перед входом в Олексіївську амбулаторію немає захисного козирка. Люди мокнуть під дощем або знаходяться під впливом сонячних променів в очікуванні на прийом до амбулаторії. Мета проекту - організувати доступність та комфортні умови для маломобільних груп населення та відвідувачів Олексіївської амбулаторії. Альтанка-козирьок захистить від дощу або снігу та прямих сонячних променів, коли люди перебувають під дверима, чекаючи відкриття або прийому в амбулаторію, також дитячі каляски будуть припарковані під цей навіс. Проект створений для 3500 жителів с. Олексіївка та пацієнтів, які здійснюють лікування та профілактичні заходи в Олексіївській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

 

«ГУРТУЄМОСЯ МОБІЛЬНО» (СТОЯНКА ПІД АВТОМОБІЛІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ НА 3 МІСЦЯ В С. ОЛЕКСІЇВКА)

В с. Олексіївка біля амбулаторії є потреба в створенні автомобільної парковки для маломобільних груп населення для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп до транспортних засобів. Наша мета: Організувати умови доступності маломобільних груп населення до автотранспорту біля амбулаторії по вул.40 років Перемоги, с. Олексіївка. Проєкт необхідний для біля 250 людей.

 

 

БЕЗБАР'ЄРНИЙ ДОСТУП (ПЛОЩАДКА ДЛЯ ОЧІКУВАННЯ ПРИЙОМУ ПАЦІЄНТАМИ, ПАРКУВАННЯ КАЛЯСОК ТА ВЕЛОСИПЕДІВ)

Для жителів с. Олексіївка є потреба в створенні зручних умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, а саме: облаштування парковки для колясок, велосипедів, встановлення лавки для очікування та урни для сміття. Мета - організувати доступність маломобільних груп населення до зони очікування до прийому в Олексіївській амбулаторії. Проєкт ініціативної групи необхідний для біля 950 дітей та маломобільних груп населення с. Олексіївка.

 

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ СВОЇМИ РУКАМИ

Для жителів с.. Покровське є потреба в створенні та реалізації проєкту - заміни вікон в Покровській амбулаторії. За оцінкою фахівців до 35% тепла приміщення втрачається через вікна. Склопакети займають більшу частину віконної конструкції, тому на них покладається велика функція – збереження тепла. Оптимальним рішенням для збереження тепла буде установка склопакетів з енергозберігаючим склом.  Через зношеність фурнітури та дерева, відсутність москітних сіток не повністю є доступність до провітрювання приміщень. Тому пацієнти, які відвідують амбулаторію, очікують прийом на вулиці. Установка пластикових вікон у Покровській амбулаторії з якісними склопакетами і надійною фурнітурою скоротить втрати тепла в 2 рази та значно знизить витрати на обігрів будівлі. Кошти, які будуть заощаджені при енергозбереженні приміщення, ми використаємо на реабілітаційні заходи для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Безпечність та доступність до вікон дасть змогу провітрювати приміщення, а свіже повітря корисне для здоров’я.

 

МОБІЛЬНА ПАРКОВКА

Для жителів с. Покровське, які відвідують амбулаторію, є потреба в створенні автомобільної парковки для маломобільних груп населення, для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп , а саме: облаштування автостоянки, с.. Покровське. Ми плануємо організувати доступність маломобільних груп населення до автотранспорту біля Покровської амбулаторії. Аудиторія - 175 людей, в тому числі з обмеженими можливостями, які здійснюють лікування та профілактичні заходи в Покровської амбулаторії.

 

Посилання на сторінку голосування
https://spp-dtek.com.ua/golosovanie/?territory=344


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь