Громадська організація «Інститут Громадської Експертизи» інформує

Дата: 27.10.2021 17:38

Громадська організація «Інститут Громадської Експертизи» інформує, що до 23:59  4 листопада 2021 р. відбувається прийом документів громадських організацій для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Установчі збори будуть проведені 04 грудня 2021 року.

У зв’язку з тим, що у Громадській раді при Дніпропетровській обласні державній адміністрації майже не представлені інститути громадянського суспільства з сіл та селищ Дніпропетровщини,

прошу:

1.   Поінформувати інститути громадянського суспільства, що діють на території Вашої громади про можливість участі в установчих зборах.

2.   Розмістити інформацію про проведення установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації на офіційній веб-сторінці Вашої громади у мережі Інтернет та на сторінках у соціальних мережах;

3.   Сприяти поданню (допускається в електронному вигляді gromrada21@gmail.com ) інститутами громадянського суспільства, що діють на території Вашої громади документів для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Письмова консультація підготовлена в межах реалізації проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу і реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Генеральний директор громадської організації

«Інститут Громадської Експертизи»