Тренінг для бізнесу «Інтернатура бізнесу 2.0: збудуй свою власну справу»

Дата: 05.12.2021 18:22

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього бізнесу у Дніпропетровській області з 06 по 16 грудня поточного року відбудеться навчальний тренінг "Інтернатура бізнесу 2.0: збудуй свою власну справу".

Тренінг спрямовано на розвиток нових моделей управління бізнесом, розвиток стратегічного мислення керівників бізнесу, створення нових алгоритмів ведення власної справи, просування існуючого бізнесу на нові ринки.

Тренінг складається з 3 інтенсивних навчальних модулів:

Модуль 1. Ефективна організація: створення ефективної організації для роботи в сучасній економіці. Організаційна структура та бізнес-моделі; project management: як дістатися мети в умовах обмежених ресурсів, конкуренція, лідерство в бізнесі та ефективна ділова комунікація.

Модуль 2 Фінанси та команда: фінансовий менеджмент, рух грошових коштів, основи оцінки ризиків, податки; teambuilding; team menagement.

Модуль 3. Маркетинг та продажі: branding: унікальний продукт та його просування. Digital-marketing: маркетинг та інструменти збільшення рівня продажів; першокласний сервіс та теорія поколінь: навіщо знати та як використовувати.

Навчання буде проводитися онлайн, через платформу Zoom, обов'язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/HYwVn7r.