Масштабне опитування українських підприємців

Дата: 28.12.2021 16:43

ДУ “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” (далі – Установа) в рамках планування роботи установи на 2022 рік продовжує масштабне опитування українських підприємців, експортерів, галузевих і бізнес асоціацій щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг, які надає Установа.

Метою вище зазначеного опитування є аналіз потреб українського бізнесу з наступних напрямків: експортна освіта, аналітика та консалтинг, готовність до експорту, пріоритетні закордонні ринки та виклики, які постають при зовнішньоекономічній діяльності.

Опитування займе не більше 15 хвилин вашого часу. Посилання для участі: https://cutt.ly/hTi07tJ, кінцева дата подання відповідей – 30 грудня 2021 року.