Онлайн-навчання для фахівців органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств області з українського ділового комунікування

Дата: 01.02.2022 09:07

Відповідно до Статті 9 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про забезпечення функціонування української мови як державної» із змінами і доповненнями, внесеними  Законами України від 19 вересня 2019 року N 113-IX, особи, які зобов'язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов'язків є наступні:

- депутати місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування;

- голови місцевих державних адміністрацій, їх перші заступники та заступники;

- посадові та службові особи підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності;

- керівники закладів освіти всіх форм власності;

- медичні працівники державних і комунальних закладів охорони здоров'я та інші.

Виходячи з вищевикладеного, Дніпропетровська обласна асоціація органів місцевого самоврядування спільно з комунальним підприємством «Цифровий документообіг» Дніпропетровської обласної ради» рекомендує прийняти участь в  онлайн-навчанні для фахівців органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств області з українського ділового комунікування  на  тему «Удосконалення рівня володіння державною мовою» з 28 по 30 березня 2022 року.

Програма онлайн-навчання включає:

- оновлені правописні норми сучасної української мови та їх застосування в практичній діяльності;

- граматичні структури української мови публічного комунікування і творення морфолого-синтаксичних одиниць фахового письма;

- лексико-термінологічні та стилістичні норми офіційно-ділового стилю української мови та їхня практична реалізація; та багато інших питань.

Онлайн навчання відбуватиметься у форматі лекції з теоретичного матеріалу з використанням презентаційних слайдів + практичні заняття по кожній темі навчальної програми. По закінченню онлайн-навчання слухачам надається роздатковий матеріал в електронному вигляді та сертифікат про закінчення навчального курсу.

Онлайн-навчання відбуватиметься на платформі ZOOM. Лекції триватимуть 3 дні – з 13.00 до 16.00 з можливістю онлайн-спілкування з лектором у режимі реального часу.

Лектор онлайн-навчання - Баракатова Неонілла Анатоліївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології та мовної комунікації Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Вартість онлайн-навчання - 1600,00 грн. за одного слухача.

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованому учаснику на його електронну адресу 25 березня 2022 року.

Строк реєстрації учасників на онлайн-навчання до
25 березня 2022 року за посиланням:

Відповідальна особа – Разгоняєва Тетяна Михайлівна – директор
КП «Цифровий документообіг» Дніпропетровської обласної ради,