ФОРУМ ГРОМАДИ

Дата: 30.03.2021 16:46

Покровською сільською радою 30 березня 2021 року проведено форум громади (далі – форум) метою якого є обговорення та погодження наміру взяти участь у Проекті УФСІ та обрання членів Партнера з впровадження субпроекту (далі - ПВСП).

Українським фондом соціальних інвестицій (далі – УФСІ), що діє на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 740 від 28.04.2000 оголошено конкурс субпроектів, метою яких є посилення  спроможностей закладів первинної та вторинної медичної допомоги у протидії наслідкам COVID-19.

Конкурс проводиться у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ VІIІ», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

За результатами форуму підтримано пропозицію ініціативної групи щодо участі у конкурсі субпроектів в рамках проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ VIІІ» та подано на конкурс субпроектів УФСІ наступний медичний заклад:

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКА ЛІКАРНЯ» ПОКРОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ».

Форумом визначено 3 представника територіальної громади, які уповноважені представляти інтереси громади, займатися підготовкою та впровадженням субпроекту.