Третє засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Покровської сільської ради

Дата: 22.04.2021 16:24

20 квітня 2021 року відбулося третє засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Покровської сільської ради  під головуванням заступника сільського голови Ірини Лісової.

На порядок денний комісії були винесені наступні питання:

• два питання про надання органом опіки та піклування висновку про можливість громадянами виконувати обов’язки опікунів;
  • розглядалося два питання щодо спірних ситуацій, які виникли в сім'ях і стосуються участі батьків у вихованні дітей;
  • розглянуто дві справи щодо вирішення місця проживання дитини та про способи участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею, другого з батьків, хто проживає окремо.  Одну зі справ перенесено на чергове засідання для з’ясування обставин, виявлених в ході розгляду.

По всім питанням доповідала начальник служби у справах дітей Мар’яна Щуренко.

Всього розглянуто 6 питань, по кожному прийняті виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

Комісія з питань захисту прав дитини при виконкомі Покровської сільської ради, відповідно до Положення про комісію, здійснює свою діяльність не рідше ніж 1 раз на місяць, при необхідності може бути скликана позачергова Комісія.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПОКРОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ! ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ І ПОТРЕБУЮТЬ КОЛЕГІАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ, ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА АДРЕСОЮ: 53273, с.Покровське, вул.Калнишевського 18 а, каб. № 4.