Про виконання обов’язків Покровського сільського голови

Дата: 20.04.2021 10:51

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання восьма позачергова сесія

РІШЕННЯ

27 квітня 2021 року                       с. Покровське                           № ___ – 8/VІІІ

Про виконання обов’язків

Покровського сільського голови

Керуючись пунктом 1 частини 3 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Врахувати те, що відповідно до частини другої статті 42 Закону

України «Про місцеве самоврядування в Україні» секретар Покровської сільської ради тимчасово здійснює повноваження сільського голови Покровської сільської ради з моменту дострокового припинення повноважень сільського голови і до моменту початку повноважень сільського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії Покровської сільської ради, обраної на чергових місцевих виборах.

2. Виключити Хнюкало Миколу Вікторовича зі складу осіб, які мають право вчиняти дії від імені Покровської сільської ради, у тому числі, підписувати договори.

3. Включити Мостику Валентину Миколаївну до складу осіб, які мають право вчиняти дії від імені Покровської сільської ради, у тому числі, підписувати договори.

4. Виконуючому обов’язки Покровського сільського голови Мостика В.М. здійснити заходи щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Покровської сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Секретар сільської ради                                                         Валентина МОСТИКА