Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради» на 2021 рік

Дата: 21.04.2021 10:54

Проєкт

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме  скликання восьма позачергова сесія

РІШЕННЯ

____________2021 року                     с. Покровське                           № ______

Про внесення змін до Програми

фінансової підтримки комунального

підприємства «Нікопольська лікарня»

Покровської сільської ради» на 2021 рік

З метою забезпечення належного функціонування комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради», зміцнення його матеріально – технічної бази, керуючись статтею 89 Бюджетного кодексу України та пунктом 22 частини 1 стаття 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШЛА:

1. Внести зміни до рішення сільської ради від 06.01.2021р. №76-4/VIII «Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради» на 2021 рік» та затвердити Паспорт Програми (додаток 2), Перелік завдань та заходів Програми (додаток 3) у новій редакції.

2. Контроль за виконанням Програми покласти на постійні комісії сільської ради: з питань фінансів, бюджету, планування, соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та постійну комісію з гуманітарних питань.

Секретар сільської ради                                                  Валентина МОСТИКА