Безпека дитини в інтернеті

Дата: 29.04.2021 14:18

Вдосконалення інформаційних технологій створює умови для ефективного розвитку сучасного суспільства. Комунікаційні засоби стали невід’ємною складовою життя людей у всіх сферах діяльності. Мобільні телефони, комп’ютери та Інтернет, розширивши комунікаційні, просторові й часові межі, розкрили нові можливості для спілкування, освіти, праці, відпочинку та творчої самореалізації особистості.

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку буди ошуканими шахраями та злочинцями.

29 квітня 2021 року КЗ «Покровський сільський центр соціальних служб» спільно із інспектором сектору ювенальної превенції та поліцейським громади Покровської сільської ради зустрілися з учнями Новософіївської ЗОШ з метою попередження про небезпеку, яка чатує на користувачів всесвітньої павутини та привернення уваги до важливості створення безпечного інтернет-простору  та попередили про небезпеку, яка чатує на користувачів та як її уникнути.

Директор КЗ «Покровський

сільський центр соціальних служб»                 Юлія ГАЙДАМАЩУК