Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги" Покровської сільської ради

Дата: 05.05.2021 14:31

05 травня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради.

На розгляд конкурсної комісії було подано одну конкурсну пропозицію від Матюк Віти Григорівни, виконуючої обов’язки директора  Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції, проведення співбесіди, конкурсна комісія, шляхом відкритого поіменного голосування, обрала переможцем конкурсу на зайняття посади директора  Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради Матюк Віту Григорівну.

Відповідно до п. 38 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок), конкурсна комісія внесла відповідне подання в.о.голови Покровської сільської ради, з рекомендацією призначити переможця конкурсу, шляхом укладення контракту, на посаду директора вищезгаданого закладу охорони здоров’я.

Пунктом 38 Порядку передбачено, що рішення про призначення на посаду та укладення контракту на строк від трьох до п’яти років приймається протягом одного місяця з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання.