Громада своїми руками 2021 рік або разом до безбар'єрності

Дата: 14.05.2021 14:05

Виконавчий комітет Покровської сільської ради повідомляє, що 20 квітня 2021 р. стартував міжрегіональний конкурс ДТЕК «Громада своїми руками».

Метою проведення Конкурсу є сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед жителів через проведення відкритого Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками».

В конкурсі беруть участь всі громади, де розташовані вітрові та сонячні електростанції компанії.

Пріоритетним напрямом Конкурсу в 2021 році є створення передумов для формування нових підходів та методів реалізації міні-проєктів ініціативними групами з дотриманням принципів безбар’єрності, а саме: залучення жителів територіальних громад України до процесу розвитку доступної соціально-орієнтованої інфраструктури для людей з інвалідністю та соціально незахищених верств населення незалежно від віку та статі, сфери життєдіяльності, коли кожна людина могла би повною мірою отримувати всі послуги та користуватися всіма благами суспільства.

Тому Покровська сільська рада звертається до жителів громади щодо прийняття участі у конкурсі.

Організувати процес, в тому числі організувати установчу інформаційну зустріч нам допомагає керівник БФ «Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольська» Стаднік Юлія,

тел. 0675859772,  amer.zelenodolsk@gmail.com.

Заявки мають подаватися на сайт проекту: https://gromada.dtek.com.

Пропонуємо ознайомитися з меморандумом про співпрацю.

Об’єднавши зусилля та ресурси місцевих органів влади, бізнесу та громадськості задля розв’язання соціально значущих проблем громади ми зможемо впровадити наші суспільні ініціативи та спрямувати їх на розвиток громади.