Безпечна дорога до школи, додому!

Дата: 20.05.2021 13:25

19 травня в рамках проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» КЗ «Покровський сільський центр соціальних служб» спільно з працівниками ювенальної превенції Нікопольського РУП та поліцейським офіцером громади Покровської сільської ради відвідали Капулівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради.

Під час бесіди дітей було ознайомлено з дорожніми знаками та розміткою, повторили правила з переходу проїжджої частини та розглянули керовані та некеровані перехрестя. Пояснили дітям, що дуже важливо дотримуватися основних вимог дорожніх правил та нагадали правила керування велосипедом і самокатом.

Поліцейські продемонстрували учням слайд-шоу з прикладами, коли порушення правил дорожнього руху не тільки водіями, а й пішоходами призводить до аварійних ситуацій.

Також разом з дітьми було намальовано дорожні знаки, на які повинні звертати особливу увагу під час переходу дороги. Наприкінці зустрічі було проведено тематичну вікторину та перевірино наскільки добре діти засвоїли знання.

Крім того поліцейські звернули увагу на те, що незабаром літні канікули та нагадали правила поводження в побуті та на воді. Правоохоронці наголосили дітям бути уважними, та побажали безпечних канікул!

Директор КЗ «Покровський

сільський центр соціальних служб»                 Юлія ГАЙДАМАЩУК