Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Покровської сільської ради»

Дата: 28.05.2021 13:35

Додаток 1 до проєкту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Покровської сільської ради»

Додаток 2 до проєкту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Покровської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу проєкту регуляторного акта рішення Покровської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Покровської сільської ради»