Дата: 27.05.2021 14:39

Проект рішення підготовлено  відповідно до вимог Податкового Кодексу України  та інших нормативно-правових актів.

Мета прийняття даного  рішення - забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

Адреса розробника : 53273, Дніпропетровська область, Нікопольського район, село Покровське, вул. Калнишевського, 19-В, Покровська сільська рада.

Спосіб оприлюднення:  регуляторний акт та аналіз регуляторного впливу буде розміщено в п’ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб - сайті Покровської сільської ради за адресом: http://pokrovska-gromada.gov.ua/ в розділі  «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді прийматимутися протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресом розробника регуляторного акту.

Дата оприлюднення 27 травня 2021 року