Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради

Дата: 23.04.2021 14:18

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора

Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Покровської сільської ради

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради, що розташований за адресою с. Покровське, вул. Калнишевського 19б, оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради.

ЗАВАНТАЖИТИ весь документ. Також для ознайомлення додається ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»