Про оголошення конкурсу на заняття вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Покровської сільської ради

Дата: 24.03.2021 15:23

Покровська сільська рада, що розташована за адресою с. Покровське, вул. Калнишевського 19б, оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста служби і справах дітей Покровської сільської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду:

Громадянство України, вища освіта не нище ступеня магістра чи спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Відповідно до вимог законодавства України претендент на зайняття вакантної посади особи місцевого самоврядування складає іспит у письмовій формі на знання Конституції України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу виконавчого апарату сільської ради.

Бажаючі прийняти участь у конкурсі подають заяву на ім'я голови конкурсної комісії, до якої додається особова картка (форма номер П-2ДС), копії документів про освіту, декларацію про доходи за минулий рік, копії паспорта та військового квитка (для військовозобов'язаних), 2 фотокартки розміром 3х4 см. Термін подачі заяви - місяць з дня опублікування оголошення.

Заяви приймаються за адресою с. Покровське, вул. Калнишевського 19б.

Довідки за телефоном 969-040.