Навчання з охорони праці за темою «Надання першої домедичної допомоги»

Дата: 09.06.2021 13:56

Забезпечення особистої безпеки та збереження свого здоров’я – одна з найважливіших сторін практичних інтересів людини, тим більше в умовах сьогодення. Тому особливо актуальним є вміння надавати домедичну допомогу.

Основне завдання домедичної допомоги в разі нещасного випадку – зберегти життя постраждалого до прибуття рятувальників або екстреної медичної допомоги та ефективно використати будь-який шанс для його порятунку.

8 червня 2021 року в приміщенні Будинку культури (с. Покровське) для працівників апарату і виконавчих органів Покровської сільської ради пройшло навчання з охорони праці за темою «Надання першої домедичної допомоги». Під час майстер-класу, який провели представники Нікопольської організації Червоний Хрест Мальована Людмила та Степаненко Ольга, працівники сільської ради навчались основним діям при настанні нещасних випадків: зупинці серця, кровотечі, утопленні, удавленні (обтурація дихальних шляхів стороннім предметом) та ін.

Організатором заходу виступила Сатарова Оксана Олегівна, відповідальна особа з питань охорони праці, допомогу в організації надала  начальник відділу охорони здоров’я Шестак Інна Петрівна.

Бережіть себе та своїх близьких!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОВІДНИК "ПЕРША ДОПОМОГА"