З професійним святом Вас, шановні медичні працівники!

Дата: 18.06.2021 13:23

Професійне свято працівників галузі охорони здоров'я - День медичного працівника відзначається щорічно у третю неділю червня - Указ Президента України № 281/94 від 3 червня 1994 року  «Про день медичного працівника». В 2021 році - вітаємо 20 червня.

Цей день стосується кожного з нас. Висловлюємо найтепліші слова вдячності Вам, лікарі, стоматологи, рентгенологи, протезисти, фельдшера, акушерки, лаборанти, медичні сестри, молодші медичні сестри, водії медичного транспорту… Ви не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди є однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.

З нагоди свята медичного працівника прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за Вашу благородну, сумлінну та невтомну працю. Шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я. Дякуємо Вам за розуміння критики. Ми впевнені у надійному захисті нашого здоров’я. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям. Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам!

З Днем медичного працівника!

Виконуюча обов’язки Покровського сільського голови Валентина МОСТИКА,

виконавчий комітет та депутатський корпус Покровської сільської ради