Дата: 22.06.2021 16:15

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання ___________сесія

РІШЕННЯ

____________ 2021 року                     . Покровське                         № ___ – __/VІІІ

З метою приведення установчих документів та типів закладів загальної середньої освіти у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти, керуючись статтями 25, пункту 30 статті 26 Закону України “Про місцеве  самоврядування України”, частини 4 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», враховуючи результати громадського обговорення, висновки постійної комісії з гуманітарних питань, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Змінити найменування Капулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Капулівську гімназію Покровської сільської ради та перепрофілювати - змінити тип закладу освіти на ″гімназія″.

Скорочене найменування: Капулівська гімназія ПСР.

Місце знаходження: Україна, 53275, Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н., село Капулівка, вулиця Маяковського, будинок 1-Б; код ЄДРПОУ: 34052931

2. Затвердити в новій редакції Статут Капулівської гімназії Покровської сільської ради (код ЄДРПОУ: 34052931) згідно додатку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з гуманітарних питань.

В. о. Покровського сільського голови                                              Валентина МОСТИКА