Покровська сільська рада
Нікопольський район, Дніпропетровська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проекту рішення Покровської сільської ради про зміну найменування Капулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Капулівську гімназію Покровської сіл

Дата: 22.06.2021 16:32
Кількість переглядів: 510

 

 

1. Ініціатор громадського обговорення -  Покровська сільська рада.

2. Організатор громадського обговорення -  Робоча група з організації громадських обговорень проекту рішення Покровської сільської ради про зміну найменування Капулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Капулівську гімназію Покровської сільської ради та її перепрофілювання - зміну типу закладу освіти на "гімназія", склад якої затверджено розпорядженням виконуючої обов’язки Покровського сільського голови № 70 від 20 травня 2021 року (далі Робоча група).

3. Мета: врахування думки жителів села Капулівка при прийнятті Покровською сільською радою проєкту рішення про зміну найменування Капулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Капулівську гімназію Покровської сільської ради та її перепрофілювання - зміну типу закладу освіти на "гімназія" (проєкт рішення додається).

4. Предмет громадського обговорення - пропозиції мешканців села Капулівка до проєкту рішення про зміну найменування Капулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Капулівську гімназію Покровської сільської ради та її перепрофілювання - зміну типу закладу освіти на "гімназія".

5. Форма громадського обговорення - громадські слухання серед жителів села Капулівка.

6. Місце, дата і час громадського обговорення – с. Капулівка, вулиця Маяковського, 1-б, приміщення школи о 14:00 годині 25 червня 2021 року.

Початок реєстрації учасників з 13 год. 30 хв.

* Примітка: для проведення реєстрації учасникам громадських слухань необхідно мати при собі паспорт та засоби індивідуального захисту від коронавірусної інфекції COVID-19.

7. Ініціатор прийняття рішення про зміну найменування Капулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Капулівську гімназію Покровської сільської ради та її перепрофілювання - зміну типу закладу освіти на "гімназія"– Відділ  освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради.

8. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 3 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

9. Поштова адреса та адреса електронної пошти для подання пропозицій (зауважень): Покровське, вул. Калнишевського, буд. 19-б, Нікопольського району, Дніпропетровської області, 53273; sel-sovet@ukr.net

10. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення до проекту рішення Покровської сільської ради про зміну найменування Капулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Капулівську гімназію Покровської сільської ради та її перепрофілювання - зміну типу закладу освіти на "гімназія" в усній формі надаються Робочій групі під час проведення громадських слухань.

11. Обґрунтування та законодавчі підстави прийняття рішення про зміну найменування Капулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради (далі Капулівська ЗОШ) на Капулівську гімназію Покровської сільської ради та її перепрофілювання - зміну типу закладу освіти на "гімназія".

 

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України (ст.19 Конституції України).

Згідно з частиною 1 статті 143 Конституції України територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю, вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.

Відповідно до пункту 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення про створення, ліквідацію, реорганізацію та перепрофілювання підприємств, установ та організацій комунальної власності відповідної територіальної громади приймає місцева рада.

Відповідно до частини 3 статті 66 Закону України «Про освіту» сільські ради  засновують заклади освіти, а також реорганізовують, перепрофільовують (змінюють тип) та ліквідовують їх з урахуванням спеціальних законів.

Згідно зі ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та/або суспільства.

Розвиток мережі комунальних початкових шкіл, гімназій забезпечують районні, міські, сільські, селищні ради.

Розвиток мережі комунальних ліцеїв планують та забезпечують Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні та міські ради (міст з населенням більше 50 тисяч).

Рішення про утворення комунальних початкових шкіл, гімназій як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) приймають районні, міські, сільські, селищні ради.

Враховуючи вищевказані положення, оптимальне функціонування мережі закладів загальної середньої освіти міста повинно виходити з об’єктивно існуючого запиту на освітні послуги.

 

Кількість дітей у Капулівській ЗОШ (станом на 01.05.2021 р.) – 145 учнів.

Кількість випускників у 2016-2017 роках: 10 класу – 5 учнів, 11 класу – 2 учня; у 2017-2018 роках по 6 учнів 10-го та 11-го класів, в 2019-2020 роках та 2020-2021 роках діти в 10 та 11 класах не навчалися, при тому, що 9 клас закінчили 11 та 15 учнів відповідно.

Здобуття профільної середньої освіти учнів – мешканців села Капулівка може забезпечити найближчі школи Покровська та Олексіївська ЗОШ.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь