Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Покровської сільської ради

Дата: 24.06.2021 16:39

23 червня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Покровської сільської ради  під головуванням в.о. сільського голови, секретаря Покровської сільської ради Валентини Мостики.

На порядку денного комісії було розглянуто 2 питання, які були детально вивчені спеціалістами служби у справах дітей Покровської сільської ради та обговорені членами комісії присутніми на засіданні.

• Про надання дозволу неповнолітньому на відмову від прийняття

спадщини за законом.

• Про надання дозволу  на укладення договору оренди землі та додаткових угод до нього від імені малолітніх дітей.

По кожному питанню прийняті виважені та обґрунтовані рішення, якими рекомендовано виконкому Покровської сільської ради  надати  дозволи на вчинення правочинів в інтересах дітей.

Комісія з питань захисту прав дитини при виконкомі Покровської сільської ради, відповідно до Положення про комісію, здійснює свою діяльність не рідше ніж 1 раз на місяць, при необхідності може бути скликана позачергова Комісія.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПОКРОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ! ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ І ПОТРЕБУЮТЬ КОЛЕГІАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ, ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА АДРЕСОЮ: 53273, с.Покровське, вул. Калнишевського 19 в, каб. № 4.