Покровська сільська рада
Нікопольський район, Дніпропетровська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкт рішення «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва Покровської сільської ради»

Дата: 18.06.2021 08:33
Кількість переглядів: 429

Фото без опису

Проєкт 

Місцеве самоврядування

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання десята сесія

РІШЕННЯ

 

30 червня 2021 року                    с. Покровське                      №______-10/VІІІ

 

 

Про встановлення ставок єдиного податку для

суб’єктів малого підприємництва Покровської сільської ради

 

(LIV сесія XLIІ скликання)     

 

Керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до вимог Податкового кодексу України, сільська  рада вирішила:

 

1. Установити ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку І та ІІ групи відповідно до видів господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, що дозволені для цих груп Податковим кодексом України:

1.1 для І групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня податкового (звітного) року (додаток 1);

1.2 для ІІ групи платників єдиного податку – 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня податкового (звітного) року (додаток 2).

1.3 платникам єдиного податку ІІ групи, які здійснюють види діяльності, не зазначені в додатку 2, – 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня податкового (звітного) року, з розрахунку на календарний місяць.

 

2. Визначити, що:

2.1 дія рішення розповсюджується на суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності й віднесені до таких груп платників єдиного податку:

2.1.1 І група – фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних   місць   на  ринках   та/або  провадять  господарську  діяльність  з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календар-ного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня податкового (звітного) року;

2.1.2 ІІ група – фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року вони відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними в трудових відносинах, одночасно не перевищує 10, обсяг їх доходу не перевищує 834 розмірів мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

 

            3. Узяти до уваги, що об’єкт, база оподаткування, податковий період, строк, порядок сплати податку та інші обов’язкові елементи податку установлено статтями 291, 292, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 Податкового кодексу України.

 

4. Фінансовому відділу Покровської сільської ради відповідно до повноважень здійснювати аналіз надходжень коштів до бюджету Покровської сільської ради від сплати єдиного податку суб’єктами малого підприємництва.

 

5. Рекомендувати Головному управлінню ДПС у Дніпропетровській області (Чуб Г.В.) здійснювати взаємодію з Покровською сільською радою в питанні надання податкової інформації на запити фінансового відділу сільської ради стосовно надходжень коштів до бюджету Покровської сільської ради від сплати єдиного податку платниками І та ІІ груп і їх кількості.

 

            6. Фінансовому відділу Покровської сільської ради забезпечити:

            6.1 інформування населення сільської ради про зміст рішення у визначений чинним законодавством України термін;

            6.2 виконання заходів щодо проведення відстежень результативності  рішення в строки, визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;

6.3 оприлюднення звіту з відстеження результативності дії рішення в термін та спосіб, визначені чинним законодавством України.

 

7. Рішення Покровської сільської ради від 04.02.2015 року №551-16/VІ «Про ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності (фізичних осіб),  від 24.02.2017 року №287-17/VІІ «Про ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності (фізичних осіб), рішення Приміської сільської ради від 09.02.2017 року №159-14/VІІ «Про ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності (фізичних осіб)»,  рішення Новософіївської сільської ради від 23.06.2020 року №342-44/VІ «Про встановлення ставок єдиного податку на території Новософіївської сільської ради» втрачають чинність після набрання чинності цього рішення.

           

8. Рішення набуває чинності з 01.01.2022.

 

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

 

 

Виконуюча обов’язки

сільського голови                                                       Валентина МОСТИКА

 

 

Додоток 1


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь