Проєкт рішення «Про встановлення ставки транспортного податку, на території Покровської сільської ради»

Дата: 18.06.2021 08:36

Проєкт

Місцеве самоврядування

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання десята сесія

РІШЕННЯ

30 червня 2021 року                    с. Покровське                      №______-10/VІІІ

Про встановлення ставки транспортного податку, на території

Покровської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 10.2 статті 10 та статтею 267 Податкового кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська рада в и р і ш и л а:

1. Установити на території Покровської сільської ради ставку транспортного податку в розмірі 25 000 гривень з розрахунку на календарний рік за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно по підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.
  2. Фінансовому відділу Покровської сільської ради відповідно до повноважень здійснювати аналіз надходження коштів до сільського бюджету від сплати транспортного податку.
  3. Рішення Новософіївської сільської ради від 23.06.2021 року №345-44/УІІ «Про транспортний податок» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Рішення набуває чинності з 01.01.2022 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Виконуюча обовязки

сільського голови                                                   Валентина МОСТИКА