Проєкт рішення «Про зміну найменування Покровського сільського центру соціальних служб на Покровський сільський центр надання соціальних послуг" та його перепрофілювання »

Дата: 18.06.2021 08:37

Місцеве самоврядування

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання десята сесія

30 червня 2021 року                        с. Покровське                        №          -10/VIII

Про зміну найменування Покровського  сільського центру соціальних служб на Покровський сільський центр надання соціальних послуг та його перепрофілювання

Керуючись статтею 25, пунктом 30 статті 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування України», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» «Про соціальні послуги», постановами Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року   № 177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», від 01 червня 2020 року № 479 «Деякі питання діяльності центрів соціальних служб», від 1 червня 2020 року № 428 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на соціальні послуги», від 29 грудня 2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», від 1 червня 2020 р. № 429 «Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг»,      від   01 червня 2000 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», наказів Міністерства соціальної політики від 16.06.2020 року «Про затвердження Методики обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання соціальних послуг», від 07 грудня 2015 року «Про затвердження Методичних рекомендацій розрахунку вартості соціальних послуг» сільська рада ВИРІШИЛА:

1.  Змінити найменування Покровського сільського центру соціальних служб на Покровський сільський центр надання соціальних послуг.

Скорочене найменування: Покровський СЦНСП.

Організаційно-правова форма: комунальний заклад.

Юридична адреса: 53273, Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Покровське, вул. Калнишевського, 19 б.

код ЄДРПОУ: 44082648

2. Затвердити в новій редакції Положення Покровського сільського центру надання соціальних послуг (додаток 1)

3. Затвердити структуру Покровського сільського центру надання соціальних послуг (додаток 2).

4. Фінансовому відділу передбачити фінансування з сільського бюджету Покровського сільського центру надання соціальних послуг відповідно до кошторису та штатного розпису, затвердженого в. о. сільського голови.

5. Встановити, що всі трудові договори, які були укладені із працівниками комунального закладу, зазначеного у цьому рішенні, а також контракт з директором закладу продовжують свою дію на той же самий строк і на тих же умовах після його перейменування.

6. Затвердити Положення про відділення соціальної роботи Покровського сільського центру надання соціальних послуг (додаток 3).

7. Затвердити Положення про відділення соціальних послуг за місцем проживання (додаток 4).

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з гуманітарних питань Покровської сільської ради.

В. о. Покровського сільського голови                                      Валентина МОСТИКА

положення відділення

положення про відділення соціальної роботи

ПОЛОЖЕННЯ про територіальний центр