Проєкт рішення «Про затвердження Програми «Утримання та забезпечення діяльності КЗ «Покровський сільський центр надання соціальних послуг»

Дата: 18.06.2021 08:42

ПРОЄКТ

Місцеве самоврядування

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання десята сесія

30 червня 2021 року                      с. Покровське                        №          -10/VIII

Про затвердження Програми

«Утримання та забезпечення діяльності

КЗ «Покровський сільський центр

надання соціальних послуг»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в України», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», «Про охорону дитинства», «Державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про пробацію», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 185 «Про затвердження критеріїв діяльності надавачів соціальних послуг», від 01 червня 2020 року       № 427 «Деякі питання здійснення контролю за додержанням вимог Закону України «Про соціальні послуги», від 29 грудня 2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», від 26 квітня 2002 року № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», від 26 квітня 2002 року № 565 «Про затвердження Положення при прийомну сім’ю», від 01 червня 2020 року № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах», від 03 березня 2020 року № 177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг» сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму «Утримання та забезпечення діяльності КЗ «Покровський сільський центр надання соціальних послуг» на 2021 рік», що додається.

2. Передбачити фінансування видатків на виконання Програми з сільського бюджету.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань Покровської сільської ради.

В. о. Покровського сільського голови                                  Валентина МОСТИКА

ПРОГРАМА