Проєкт рішення «Про зміну найменування, затвердження Статутів закладів освіти в новій редакції»

Дата: 18.06.2021 08:51

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання ___________сесія

РІШЕННЯ

____________ 2021 року                с. Покровське                         № ___ – __/VІІІ

Про зміну найменування, затвердження Статутів закладів освіти в новій редакції

З метою приведення установчих документів та типів закладів загальної середньої освіти у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти, керуючись статтями 25, пункту 30 статті 26 Закону України “Про місцеве  самоврядування України”, частини 4 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», враховуючи висновки постійної комісії з гуманітарних питань, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити найменування Приміської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Приміський ліцей Покровської сільської ради та тип закладу освіти на «ліцей».

Скорочене найменування: Приміський ліцей ПСР.

Місцезнаходження: с. Приміське, вул. Шкільна, 29, код ЄДРПОУ: 34276799.

2. Затвердити в новій редакції Статут Приміського ліцею Покровської сільської ради (код ЄДРПОУ 34276799) (додаток 1).

3. Затвердити штатний розпис Приміського ліцею Покровської сільської ради у новій редакції(додаток 2).

4. Змінити найменування Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Олексіївський ліцей Покровської сільської ради та тип закладу освіти на «ліцей».

Скорочене найменування: Олексіївський ліцей ПСР.

Місцезнаходження: с. Олексіївка, вул. Мостова, 31, код ЄДРПОУ: 34052989.

5. Затвердити в новій редакції Статут Олексіївського ліцею Покровської сільської ради (код ЄДРПОУ: 34052989) (додаток 3).

6. Затвердити штатний розпис Олексіївського ліцею Покровської сільської ради у новій редакції (додаток 4).

7. Змінити найменування Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради на Покровський ліцей Покровської сільської ради та тип закладу освіти на «ліцей».

Скорочене найменування: Покровський ліцей ПСР.

Місцезнаходження: с. Покровське, вул. Шкільна, 16-А, код ЄДРПОУ:34052952.

8. Затвердити в новій редакції Статут Покровського ліцею Покровської сільської ради (код ЄДРПОУ: 34052952) (додаток 5).

9. Затвердити штатний розпис Покровського ліцею Покровської сільської ради у новій редакції (додаток 6).

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з гуманітарних питань .

В. о. Покровського сільського голови                                              Валентина МОСТИКА