Про внесення змін до фінансового плану Комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради» на 2021 рік

Дата: 18.06.2021 08:56

Проєкт

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання десята чергова сесія

РІШЕННЯ

30 червня 2021 року                с. Покровське                         № ____ – 10/VІІІ

Про внесення змін до фінансового плану

Комунального підприємства «Нікопольська лікарня»

Покровської сільської ради» на 2021 рік

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради», відповідно до частини 1 статті 17, статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись частиною 10 статті 78, частиною 2 статті 75 Господарського кодексу України, пунктом 7.3.3 Статуту КП «Нікопольська лікарня» ПСР»,  Положенням про порядок складання, затвердження фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Покровської сільської ради та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств та комунальних підприємств, і контролю за їх виконанням, з метою приведення у відповідність показників фінансового плану, підвищення ефективності роботи на 2021 рік КП «Нікопольська лікарня» ПСР», сільська рада ВИРІШЛА:

1. Внести зміни до рішення сільської ради від 28.01.2021р. №100-5/VIII «Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради» на 2021 рік» та внести зміни до фінансового плану КП «Нікопольська лікарня» ПСР» на 2021 рік (фінансовий план в новій редакції додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради: з питань фінансів, бюджету, планування, соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

В.о. сільського голови                                                        Валентина МОСТИКА