Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Покровської сільської територіальної громади

Дата: 18.06.2021 08:57

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання десята чергова сесія

РІШЕННЯ

30 червня 2021 року                с. Покровське                         № ____ – 10/VІІІ

Про внесення змін до Переліку другого

типу об’єктів комунальної власності

Покровської сільської територіальної громади

З метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, майнових відносин між орендодавцями та орендарями щодо використання майна, що перебуває в комунальній власності Покровської сільської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись пунктом 30 статті 26, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Покровської сільської територіальної громади та викласти його у новій редакції, що додається.

2. Доручити секретарю сільської ради (Мостика В.М.) опублікувати Перелік, зазначений у пункті 1 цього рішення, на сайті сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Прус П.М.).

В.о. сільського голови                                                        Валентина МОСТИКА

Додаток до рішення Покровської сільської ради № ____ – 10/VІІІ

від 30.06.2021 року

ПЕРЕЛІК