Дата: 18.06.2021 08:58

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання десята чергова сесія

РІШЕННЯ

30 червня 2021 року                с. Покровське                         № ____ – 10/VІІІ

Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Покровської сільської ради та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств та комунальних підприємств, і контролю за їх виконанням

Керуючись статтями 75, 78 Господарського кодексу України, наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 року № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору  економіки», , статтями 17, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Покровської сільської ради та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств та комунальних підприємств, і контролю за їх виконанням (додаток 1).

2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу охорони здоров’я сільської ради (Шестак І.П.).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради: з питань фінансів, бюджету, планування, соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

В.о. сільського голови                                                    Валентина МОСТИКА

Проєкт

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А