Проєкт рішення "Про затвердження проектно - кошторисних документацій за робочими проектами

Дата: 18.06.2021 08:58

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання десята сесія

РІШЕННЯ

30 червня 2021 року              с. Покровське                                  № ___ – 10/VІІІ

Про затвердження проектно - кошторисних

документацій за робочими проектами

Розглянувши та обговоривши проектно-кошторисні документації за робочими проектами, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно - кошторисну документацію за робочим проектом

«Капітальний ремонт системи газопостачання в частині вузла обліку газу Олексіївського загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради» за адресою: вул. Мостова, 31, с. Олексіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська область», на загальну суму 446,843 тис. грн., (чотириста сорок шість тисяч вісімсот сорок три грн.).

1. Затвердити проектно - кошторисну документацію за робочим проектом

«Капітальний ремонт системи газопостачання в частині вузла обліку газу Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради» за адресою: вул. Шкільна, 16а с. Покровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська область», на загальну суму 659,908 тис. грн., (шістсот пятдесят девять тисяч девятсот вісім грн.).

3. Затвердити проектно - кошторисну документацію за робочим проектом

«Капітальний ремонт системи газопостачання в частині вузла обліку газу Приміської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської сільської ради» за адресою: вул. Шкільна, 29, с. Приміське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська область», на загальну суму 343,832 тис. грн., (триста сорок три тисячі вісімсот тридцять дві грн.).

В.о. сільського голови                                                       Валентина МОСТИКА