Дата: 05.07.2021 14:52

Проєкт

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання одинадцята чергова сесія

РІШЕННЯ

15 липня 2021 року                с. Покровське                         №           – 11/VІІІ

Про вилучення з оперативного управління

КП «Нікопольська лікарня» Покровської

сільської ради» комунального майна громади

та передачу його в оперативне управління

Комунальному некомерційному підприємству

«Покровський центр первинної медико-санітарної

допомоги» Покровської сільської ради

З метою раціонального використання майна, що перебуває в комунальній власності Покровської сільської територіальної громади, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, керуючись статтею 136 Господарського кодексу України, статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити з 2 серпня 2021 року право оперативного управління та вилучити з оперативного управління Комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради» майно, згідно з додатком.

2. Передати в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради майно, зазначене у пункті 1 цього рішення.

3. Створити комісію по прийому-передачі майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, у складі:

Мостика В.М. – в.о. сільського голови (голова комісії);

Філенко Л.П. – начальника відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Покровської сільської ради;

Келипенко А.М. -  начальника відділу земельних відносин, охорони навколишнього середовища та комунальної власності Покровської сільської ради;

Шестак І.П. – начальник відділу охорони здоров’я Покровської сільської ради;

Кравець О.В. – головний бухгалтер Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради;

Матюк В.Г. – директор Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради;

Калиновська О.М. – заступник головного бухгалтера КП «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради»;

Чайка Ю.А. – економіст КП «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради»;

Маркова В.Ф. – завідувач господарства КП «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради».

4. Комісії по прийому-передачі здійснити передачу та приймання згідно вимог чинного законодавства.

5.Директору Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради забезпечити належний облік, обслуговування та утримання закріпленого майна.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Прус П.М.).

В.о. сільського голови                                                        Валентина МОСТИКА

Додаток до рішення Покровської сільської ради №        – 11/VІІІ

від 15.07.2021 року

ПЕРЕЛІК