Про внесення змін до структури та штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради

Дата: 05.07.2021 12:58

Проєкт

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання одинадцята сесія

РІШЕННЯ

15 липня 2021 року                        с. Покровське                               №_______/VІІІ

Про внесення змін до структури та штатного розпису

Комунального некомерційного

підприємства «Покровський центр

первинної медико-санітарної допомоги»

Покровської сільської ради

З метою забезпечення доступності і якості первинної медико-санітарної допомоги населенню Покровської сільської територіальної громади керуючись статтею 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, статтями 75, 78 Господарського кодексу України, наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 року № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору  економіки», п.7.3.3 п.3 та п.8.3 Статуту комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради, статтями 17, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в структуру комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради (додаток 1).
  2. Затвердити нову редакцію штатного розпису, який вводиться в дію з 01 серпня 2021 року Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради (додаток 2).
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу охорони здоров’я сільської ради (Шестак І.П.) та директора Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради (Матюк В.Г.).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

В.о. сільського голови                                                    Валентина МОСТИКА

СТРУКТУРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПОКРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ПОКРОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ШТАТНИЙ РОЗПИС