Про внесення змін до оренди майна комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради

Дата: 27.07.2021 11:34

М і с ц е в е   с а м о в р я д у в а н н я

П О К Р О В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме  скликання дванадцята сесія

РІШЕННЯ

серпня 2021 року                  с. Покровське                           №   – 12/VІІІ

Про внесення змін

до оренди майна комунального некомерційного

підприємства «Покровський центр

первинної медико-санітарної допомоги»

Покровської сільської ради

З метою забезпечення доступності і якості швидкої медичної допомоги населенню Покровської сільської територіальної громади, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сільської ради від 26 лютого 2021 року                № 167-6/VIII «Про оренду майна комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради» та викласти його у новій редакції, а саме:

надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради (далі – КНП «ПЦПМСД» ПСР) на передачу в оренду без проведення аукціону комунальному підприємству «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради» (код ЄДРПОУ 26136949) наступного комунального майна:

- частину нежитлового приміщення будівлі денного стаціонару площею 10,6 м2, що розташована за адресою: Дніпропетровська область, Нікопольський район, с.Покровське, вул.Шевченко, 2.

2. Координацію діяльності щодо виконання цього рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Покровської сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

В.о. сільського голови                                                  Валентина МОСТИКА