Привітання до Дня незалежності України

Дата: 16.08.2021 16:24

Дорогі друзі!

24 серпня Україна відзначає 30-у річницю незалежності. Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. Проголошення незалежної держави є закономірним результатом нашого історичного розвитку та спільною перемогою багатьох поколінь українців!

Прийміть щирі вітання з нагоди національного свята – Дня Незалежності України! Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним!

Майбутня доля України залежить від єдності та порозуміння, свідомих кроків та невтомної праці громадян. Нехай мрія про світле майбутнє і розвиток нашої Батьківщини окриляє на нові звершення в ім’я незалежної процвітаючої держави.

Щиро зичу вам родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства.

З повагою до кожного,

в.о. начальника управління

виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України