Реалізації проєкту «НОВОСОФІЇВСЬКА ІНІЦІАТИВА»

Дата: 16.09.2021 11:21

Ініціативною групою на чолі з Прилепко Наталією Володимирівною завершені роботи по реалізації проєкту «НОВОСОФІЇВСЬКА ІНІЦІАТИВА».

Проєкт ініціативної групи розрахований для 750 жителів с.Новософіївка та пацієнтів, які здійснюють лікування та профілактичні заходи в Новософіївському фельдшерському пункті.

Біля Новософіївського фельдшерського пункту по вул.Новій, с.Новософіївка встановлені 2 лавки з навісами та урни для сміття, змонтовано стоянку для велосипедів.

Таким чином вирішено проблему зручності очікування на прийом до лікаря, в т.ч. є стоянка для велосипедів, що дуже важливо для пацієнтів.

Метою проведення Конкурсу є сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед жителів через проведення відкритого Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками».

«Громада своїми руками» - це конкурс грантів від ДТЕК з благоустрою та
розвитку наших міст і сіл. ДТЕК - відповідальна і надійна компанія, яка зацікавлена в сталому розвитку територій, прагне об'єднувати людей і допомагати їм робити краще свої міста і селища.

Запрошуємо жителів с.Новософіївка зробити вибір лікаря та з задоволенням оздоровлюватися в Новософіївському фельдшерському пункті.

Графік роботи Новософіївського ФП:

Понеділок-П’ятниця 8.00-14.42

Субота                         8.00-13.00

Прийом веде лікар ЗП-СЛ Трушко Наталія Павлівна:

Четвер                          8.00-13.00

Контактний тел.0956198571, Лозбінова Тетяна Степанівна, медична сестра ЗП-СМ.

На теперішній час у Покровській сільській раді на базі Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради працюють пункти щеплення від COVID-19 в стуктурних підрозділах підприємства, а саме:

Покровська амбулаторія загальної практики сімейної медицини,

Капулівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини,

Олексіївська амбулаторія загальної практики сімейної медицини,

Приміська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.