Протидія наркоманії серед неповнолітніх

Дата: 17.09.2021 08:02

Проблема наркоманії сьогодні дуже гостра. Вживання неповнолітніми юнаками та дівчатами наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем. Наркотики руйнують психіку молодих людей, зумовлюють відмову від здорового способу життя, породжують мотиви прийняття хибних рішень. Саме тому, є вкрай важливим зрозуміти та усвідомити шкоду, яка спричинена вживанням наркотичних речовин.

Тож, Покровським сільським центром надання соціальних послуг спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Нікопольського РУП ГУНП в Дніпропетровській області 15 вересня 2021 року на базі Олексіївського та Приміського ліцеїв було проведено черговий захід на тему «Протидія наркоманії серед неповнолітніх». Під час проведення профілактичної бесіди діти переглянули відео, на якому були висвітлені наслідки вживання наркотичних речовин, в ході бесіди акцентували увагу на тому, що тривалість життя людей, які вживають наркотики в молодому віці, часто не перевищує 30-35 років. Представники ювенальної превенції пояснили підліткам про відповідальність, яка настає за вживання психоактивних речовин. У ході профілактичної бесіди діти приймали активну участь, зокрема, задавали питання на які отримували вичерпні відповіді. До проведення заходу було запрошено представників реабілітаційного центру, які в минулому були наркотично залежними, але змогли подолати цю страшну хворобу та погодилися на власному прикладі та життєвому досвіді розповісти дітям як впливає вживання опіатів на життя та здоров’я людини.

Директор Покровського СЦНСП

Юлія Гайдамащук