Національно-патріотичне виховання молодого покоління

Дата: 05.10.2021 16:15

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 року № 932 «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020 – 2025 роки», рішення обласної ради від 02.12.2016 року № 123-7/VIІ «Про регіональну цільову Програму патріотичного виховання населення Дніпропетровщини на 2017 – 2021 роки», з метою патріотичного виховання, моральної підготовки молодого покоління до виконання громадського та конституційного обов’язку щодо національних інтересів, цілісності, незалежності України, підвищення обізнаності про події, які відбувалися в зоні проведення АТО, Служба у справах дітей Покровської сільської ради організувала відвідування дітьми пільгових категорій, музейної експозиції відділу КЗК «Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького «ДОР» на тему: «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

Літопис нашого народу нараховує чимало кривавих сторінок. І одна з них - війна на Сході, або, як її називають, АТО. Сотні справжніх патріотів віддали своє життя в боротьбі зі злочинною владою, зовнішньою агресією та сепаратизмом. Екскурсія видалася надзвичайно  корисною та цікавою. Кожна з розповідей була сповнена невимовної трагедії і щирої поваги до тих, хто ціною власного життя дарує нам мир та хто допомагає військовим на Сході України. Затамувавши подих, діти мали змогу чути від екскурсовода про події недалекого минулого та сьогодення. Діти отримали нові знання та враження, дізналися багато нового про події, які відбувалися та відбуваються наразі в зоні АТО. Одним словом, на папері не передати всі ті емоції які переповнювали дитячі серця!

Начальник служби у справах дітей

Мар’яна ЩУРЕНКО