Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує

Дата: 25.10.2021 14:47

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області (далі — ГУ ДПС) відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (далі — ПКУ) щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві № 466-IX  від 16 січня2020 року, в межах співробітництва з представниками  територіальних громад     (далі— ТГ) повідомляє    наступне.

З метою забезпечення надходження сум податкового боргу на постійній ocнові  вживаються заходи, передбачені чинним законодавством. Це зокрема, i направлення боржникам податкових вимог, i проведення співбесід, i стягнення грошових коштів, i реалізація заставного майна боржника.

На сьогодні одним iз проблемних питань щодо забезпечення погашення сум боргу з податків, є необхідність інформування платників про незначні суми такої заборгованості. Оскільки податкова вимога відповідно до ст.59 ПКУ надсилається, якщо сума боргу перевищує 3060 гривень, відповідно громадяни, борг яких не перевищує 3060 гривень, залишаються необізнаними про наявність податкового боргу.

В зв'язку з цим пропонуємо мешканцям громади переглянути документ та перевірити суми такої заборгованості

ЗАВАНТАЖИТИ