Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 20:11

Шановні мешканці громади!

З одвічним природним ритмом на планету ступає Новий 2022 рік, а під хвилюючі звуки церковного передзвону в кожну домівку приходить величне Різдво Христове.
       Ці прекрасні свята завжди були сповнені неповторного змісту.
       Новий рік – це є межа між минулим і майбутнім. Як завжди, напередодні Нового року, ми згадуємо, який був рік минулий і плекаємо надії на рік прийдешній. Надії на те, що принесе він нам радість, мир і віру, що наші рідні та близькі будуть здоровими, робота – успішною, доля – прихильною, держава – заможною.
         Пам'ятаймо і про тисячі українських героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Щодня у молитві благаємо Бога про те, щоб із війни повернувся до матері син, до дружини чоловік, до коханої хлопець, до дитини батько живим і щасливим. Щиро віримо в те, що ці випробування українці пройдуть гідно, бо боротьба за правду – істинна боротьба.
         Нехай тепло Різдвяної свічки зігріває Ваші серця протягом усього року, а світло Різдвяної зірки осяє кожного і зійде на всіх Божа благодать і благословення. Нехай солодкою буде кутя, життя – радісним, а щедрувальники засіють добірним зерном любов, віру і надію в кожну оселю.
       З Новим роком та Різдвом Христовим!

Депутатський корпус,

Виконавчий комітет Покроської сільської ради