ЗВІТ "Про результати роботи Поліцейських офіцерів"

Дата: 21.01.2022 10:16

«Про результати роботи Поліцейських офіцерів громади СВГ ВП
Нікопольського РУП Головного управління Національної поліції в
Дніпропетровській області на адміністративній дільниці Покровської сільської
громади за 12 місяці 2021 року»

Поліцейськими офіцерами Покровської сільської громади Нікопольського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області старшим сержантом поліції Мартинюком Р.В. та .майором поліції Чорним О.М. протягом 12 місяців 2021 року проводилася наступна робота відповідно до вимог наказів і вказівок ГУНП в Дніпропетровській області, керівництва Нікопольського ВП ГУНП:

Згідно наказу ГУНП № 650-11.11.2015р. за дільничними офіцерами поліції наказом начальника міськрайоргану закріплюється адміністративна дільниця, якій надається відповідний порядковий номер. Територія адміністративної дільниці (її розміри та межі) визначається, а за необхідності уточняється або переглядається (зменшується або збільшується) начальником міськрайоргану за поданням заступника начальника міськрайоргану (начальника поліції громадської безпеки, начальника служби дільничних офіцерів поліції) з обов'язковим урахуванням чисельності населення, яке проживає на дільниці, стану оперативної обстановки, наявності закріпленого за дільничним офіцером поліції автотранспорту, особливостей території та адміністративного поділу міста (району) до визначених розрахунків (до 7 тис. чол., індивідуально диференційованої площі залежно від кількості населених пунктів, віддаленості їх від міськрайоргану та між собою), думки населення та місцевих органів самоврядування.

Під час несення служби та здійсненні прийому громадян забезпечено дотримання високої культури поводження, не допускаються випадки порушення конституційних прав та свобод громадян. Усі звернення громадян, які надходять під час прийому, реєструються в спеціальному журналі. За всіма зверненнями у встановлений законом термін вживаються заходи реагування. Результати перевірки повідомляються заявникові.

На протязі поточного року на адміністративній дільниці Покровської сільської ради знаходиться на обліках всього 50 осіб , з них:

• раніше судимих 18;
  • особи, що вчиняють насильство в сім’ї 16;
  • психічно хворих, що становлять суспільну небезпеку - 0;
  • засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі 3;
  • формально підпадаючих під адміністративний нагляд 10;
  • наркоманів 0;
  • неповнолітніх правопорушників 1.
  • особи які перебувають під адміністративним наглядом 2.

На протязі поточного року складено 32 адміністративних матеріалів у сфері громадської безпеки, з них:

• 10 за вчинення домашнього насильства, ст. 1732 КУпАП;.
  • 6 за не виконання батьківських обов’язків, ст. 184 КУпАП;.
  • 2 за дрібне хуліганство, ст. 173 КУпАП;
  • 2 за порушення правил Благоустрою, ст.152 КУпАП;
  • З за недотримання карантинних обмежень, ст.443 КУпАП;.
  • 1 за порушення правил торгівлі тютюновими та алкогольними виробами, ст. 156 КУпАП.
  • 1 за порушення умов зберігання перереєстрації вогнепальної зброї ст. 192 КУпАП.

Складено 23 адміністративних матеріалів у сфері безпеки дорожнього руху, з них:

• 7 за керування особою яка не має відповідних документів на право керування • транспортним засобом.
  • 1 за керування транспортним засобом в алкогольному сп’янінні.
  • 15 за порушення інших правил дорожнього руху.

За час роботи на облік поставлено п’ять осіб за вчинення насильства в сім’ї.

виконано 14 приводів до Нікопольського міськрайонного суду та 7 приводи до Юстиції.

Поліцейські офіцери громади неодноразово відвідували домоволодіння сімей, на території Покровської сільської громади, які перебувають на обліку як сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Поліцейськими офіцерами громади розкрито 9 злочинів, з них:

• крадіжка майна, ст. 185 КК України, 3 кримінальних правопорушення;
  • незаконний посів конопель та зберігання, ст.310, 309 КК України два кримінальних правопорушень;
  • ухилення від сплати аліментів, ст.164 КК України одне кримінальне правопорушення.
  • умисне нанесення легких тілесних ушкоджень, ст.125 КК України три кримінальних правопорушення.

Основними недоліками в роботі дільничними офіцерами поліції за минулий період є: недостатній контроль за підобліковим контингентом. Проблемним питанням залишається відстань між населеними пунктами, недостатнє забезпечення паливно-мастильними матеріалами та запчастинами.

Основні зусилля зосереджені насамперед на:

Піднятті іміджу поліції, з цією метою проводяться профілактичні заходи щодо запобігання злочинів та правопорушень на території громади. Зменшення кількості вчинення правопорушень. Проводиться робота для досягнення взаємовигідних відносин, та сприяння плідних взаємодій з громадськістю.

Поліцейський офіцер Покровської сільської ради

Нікопольського районного управління поліції