Методичні рекомендації щодо організації надання екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок дії хімічних агентів на етапах евакуації

Дата: 25.03.2022 15:52

Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» розробив методичні рекомендації  щодо організації надання екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок дії хімічних агентів на етапах евакуації.

Міністерство охорони здоров’я України наказом  «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації надання екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок дії хімічних агентів на етапах евакуації» від 13.03.2022 №478  затвердило запропанований Курс.

Цілі Курсу:

1. Рівні засобів індивіального захисту та їх характеристика при наданні допомоги постраждалим внаслідок дії хімічних агентів.
  2. Класифікація хімічних агентів.
  3. Особливості дії хімічних агентів.
  4. Особливості сортування постраждалих внаслідок дії хімічних агентів.
  5. Принципи організації та проведення деконтамінації у постраждалих.
  6. Надання домедичної допомоги постраждалим при дії хімічних агентів.
  7. Екстрена медична допомога постраждалим на етапах евакуації.

Просимо Вас, опрацювати згаданий курс, спрямований на подолання наслідків дії хімічних агентів за посиланням: https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-13032022--478-pro-zatverdzhennja-metodichnih-rekomendacij-schodo-organizacii-nadannja-ekstrenoi-medichnoi-dopomogi-postrazhdalim-vnaslidok-dii-himichnih-agentiv-na-etapah-evakuacii