Гуманітарна допомога від компанії ДТЕК ВДЕ та Фонду Ріната Ахметова

Дата: 07.04.2022 15:57

Гуманітарна допомога: Покровська сільська рада отримала ліки від компанії ДТЕК ВДЕ та Фонду Ріната Ахметова

В березні партнери нашої громади компанія ДТЕК ВДЕ та Фонд Ріната Ахметова передали широкий перелік ліків для наших жителів на загальну суму 62,5 тис. грн. Завдяки цьому було сформовано 6 повноцінних комплектів аптечок долікарської допомоги на території Покровської сільської ради.

Окрім того, певні ліки пацієнти змогли і можуть отримати за призначення лікаря, які видаються структурними підрозділами Комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико санітарної допомоги» Покровської сільської ради.

До наданих ліків нашими партнерами входять: знеболювальні, протизапальні, жарознижувальні, заспокійливі, серцеві, противірусні, розчини для ін'єкцій тощо.

Виконавчий комітет та депутатський корпус  Покровської сільської ради дякує компанії «ДТЕК ВДЕ» та Фонду Ріната Ахметова, які долучилися до добрих справ нашої громади.

Насправді кожному з нас у той чи інший момент потрібна підтримка. Соціальна відповідальність бізнесу в таких скрутних ситуаціях грає визначальну роль, оскільки забезпечує необхідні умови для існування та розвитку громад.

Виконавчий комітет, депутатський корпус

Покровської сільської ради