Про проєкт «Здорові бібліотеки»

Дата: 06.05.2022 09:10

Шановні жителі Покровської сільської ради!

Повідомляємо Вам, що у січні поточного року на платформі україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» стартував проєкт «Здорові бібліотеки». На території нашої сільської ради базовою у проєкті є Покровська сільська бібліотека на чолі з завідувачем Каплун Ольгою Миколаївною. За цей час встигла розпочатися війна, яка внесла багато змін в наше приватне і професійне життя. Тим не менш ми розпочинаємо процес стратегічного планування і це буде серія віртуальних зустрічей.

Мета цього процесу - напрацювати ідеї та розробити плани діяльності для наших бібліотек щодо інформування користувачів про профілактику неінфекційних захворювань. Формат: максимум спілкування та обміну ідеями і досвідом.

Метою зустрічей є осмислити ті знання, якими поділилися наші спікери за цей час, визначити найбільш цінні ідеї для впровадження в своє життя, а також корисні для родини, читачів, громади в цілому.

З початку року ми брали участь у 6 вебінарах з такими темами та спікерами:

- «Здорові бібліотеки» Великої Британії або як бібліотеки можуть працювати із темою охорони здоров'я» із експерткою Зориною О’Доннелл.

- «Збереження здоров’я під час війни» із авторкою книг Даркою Озерною.

- «Психологічна самодопомога під час війни» із психотерапевткою Вікторією Корсун.

- «Три опори здоров'я як основа профілактики захворювань» із лікарем-неврологом Віктором Мацишиним.

- «Здорові бібліотеки - здорові зуби» із лікарем-стоматологом Ярославом Заблоцьким.

- «Людські потреби як фокус уваги в сучасній бібліотеці» із психотерапевткою Анною Валенсою.

У Вас є можливість переглянути їх за посиланням:

Будь ласка, під час перегляду занотовуйте цікаві ідеї, щоб ви могли поділитися ними з нами та колегами.

Здоров’я Вам та Вашому роду!