Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана запрошує до вступу на бакалаврат

Дата: 29.06.2022 16:28

У межах співпраці Всеукраїнської асоціації громад та Кафедри регіоналістики і туризму Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана запрошуємо до вступу на бакалаврат на вище згадану кафедру за спеціальністю 051 «Економіка» освітньо-професійною програмою «Економіка міста та урбаністика».

ОПП «Економіка міста та урбаністика» є унікальною програмою та спрямованою на підготовку висококваліфікованих фахівців з економіки, які володітимуть сучасними теоретичними знаннями, методами, інструментами та практичними навичками для вирішення спеціалізованих задач із розвитку економіки міста та регіону, впровадження міських проектів, оцінки ринків і прийняття рішень щодо інвестування та реалізації бізнес- ідей у міському середовищі.

Програма пропонує комплексний міждисциплінарний підхід до вивчення економіки міста / регіону та реалізує його через теоретичне навчання і практичну підготовку.

Наступний місяць, липень 2022 року - це місяць подачі документів для здобуття освітнього ступеня «бакалавра». Запрошуємо долучитися до команди професіоналів - економістів урбаністичного спрямування.

Контактна особа від ВАГ - Базарна Ольга, ovbazarna@gmail.com

Контактна особа від КНЕУ - професор Огородник Віра Володимирівна vera ubs@ukr.net

Додатки: інформація щодо вступу.

Виконавчий директор

Всеукраїнської асоціації громад                             Іван СЛОБОДЯНИК