РОЗПОРЯДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

?                                               ¬

Про зміну

комендантської години

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про правовий режим воєнного стану”, указами Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні, затвердженого Законом України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” (із змінами), від 17 травня 2022 року № 341/2022 “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України “Про затвердження Указу Президента України “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, від 24 лютого 2022 року               № 68/2022 “Про утворення військових адміністрацій”, з метою забезпечення ефективної роботи транспортних підприємств, підприємств критичної інфраструктури:

1. Запровадити на території міст Дніпро та Кам’янське Дніпропетровської області комендантську годину з 00:00 до 05:00 починаючи з 25 червня                     2022 року.

2. На всіх інших територіях, не зазначених у пункті 1, запровадити комендантську годину з 23:00 до 05:00 починаючи з 25 червня 2022 року.

3. Військовому комендантові міста Дніпро, Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області, Управлінню Служби безпеки України у Дніпропетровській області, Управлінню патрульної поліції Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Центральному територіальному управлінню Національної гвардії України, Оперативному командуванню “Схід” Збройних Сил України, Східному територіальному управлінню військової служби правопорядку, Регіональному управлінню Сил територіальної оборони “Схід” Збройних Сил України забезпечити дотримання комендантської години на відповідних територіях Дніпропетровської області та заходів громадського порядку та безпеки відповідно до норм чинного законодавства України.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 10 травня 2022 року № 196/0/527-22 “Про зміну комендантської години”.

Голова облдержадміністрації −

начальник обласної

військової адміністрації                                              Валентин РЕЗНІЧЕНКО