Дата: 05.07.2022 22:30

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території села Старозаводське Покровської сільської ради.

1 Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Покровська сільська рада Нікопольського району Дніпропетровської області. 53273, Дніпропетровська область, Нікопольський район, село Покровське, вул. Калнишевського 19 б.

2 Підстава для проведення конкурсу

Рішення виконавчого комітету Покровської сільської ради від 15 червня 2022 року №116 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Покровської сільської ради».

3 Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів

Місце: 53273, Дніпропетровська область, Нікопольський район, село Покровське, вул. Калнишевського 19 б.

Дата: 08 серпня 2022 року

Час: 10 год. 00 хв.

Посадова особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: ПРУС Павло Миколайович, начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою, телефон (095) 788 96 36, електронна пошта gkhpokrovske@ukr.net.

4 Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

4.1 Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості власних або орендованих транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території села Старозаводське Покровської сільської ради.

4.2 Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту  транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану транспортних засобів.

4.3 Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

4.4 Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

4.5 Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

4.6 Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5 Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів

с. Старозаводське Покровської сільської ради:

площа території – 0,71 км2;

кількість багатоповерхових будинків -  0;

кількість будинків приватного сектору - 120;

контейнерних майданчиків – 0;

кількість контейнерів – 0;

кількість контейнерів, встановлених на вулицях приватного сектору – 0;

кількість вулиць – 2;

протяжність місцевих доріг – 2,7 км, із них 2,7 км з асфальтованим покриттям;

відстань до полігону твердих побутових відходів – 5,0 км.

6  Характеристика об'єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:

багатоквартирні житлові будинки – 0;

приватні житлові будинки - 120;

загальна кількість будинків – 120, в яких проживає 168 осіб;

контейнерних майданчиків – 0, контейнерів – 0 шт.;

підприємства, установи, організації  - 0 од.;

на території зареєстровано ФОП – 1 од.;

в промисловій зоні знаходиться 0 контейнерних майданчиків;

кількість контейнерів на цих майданчиках – 0 шт.;

7 Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з твердими побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів тощо)

Комунальне підприємство «Дніпропетровський обласний центр поводження з відходами» Дніпропетровської обласної ради.

Полігон твердих побутових відходів МПК «Добробут» м. Покров, СД-32,

відстань до міста Нікополь- 12 км, Покров- 5 км.

8 Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій – 53273, Дніпропетровська область, Нікопольський район, село Покровське, вул. Калнишевського 19 б.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій: до 15 год. 00 хв. 05 серпня 2022 року.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.

Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.