Покровська сільська бібліотека отримала 33 популярні та актуальні книги з різних галузей медицини від українських видавництв

Дата: 02.08.2022 16:16

В рамках проєкту "Здорові бібліотеки",

який впроваджує Благодійний Фонд «Бібліотечна Країна»

за підтримки Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я

Покровська сільська бібліотека  отримала 33 популярні та актуальні книги з різних галузей медицини від українських видавництв.

У липні цього року, не дивлячись на війну, приємний дарунок від Благодійного фонду "Бібліотечна країна" отримала Покровська сільська бібліотека для мешканців Покровської сільської ради Нікопольського району Дніпропетровської області.

Війна руйнує наші плани, змінює нас, але життя продовжується і ми вчимося жити і працювати в нових реаліях. Адже саме бібліотеки в умовах війни є стратегічною зброєю своєї держави.

Бібілотека сьогодні - це місце безпеки та свободи, де кожен, хто потребує цього, отримає доступ до інформації, до Інтернету, отримає психологічну підтримку, особливо найменші мешканці громади - діти.

Так, авторка книжки «101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками» Таня Пітерсон пропонує ефективні та перевірені способи, що знизять рівень тривожності та допоможуть відновити контроль над власним життям. Це і дихання, і візуалізації, і запитання для фрірайтингу, і спроби домовитися з думками. Аж 101 спосіб виставити свою тривогу за двері — а це половина шляху до щасливого життя. На іншій половині варто розвивати себе. Та і з цим ви вже впораєтеся самі, коли завдяки книжці здолаєте першу частину дороги. Випхайте тривогу за двері: за минуле й сьогодення, себе й рідних, роботу й навчання. Виставте за двері й покажіть, що від сьогодні вона не владна керувати вашим життям. Гарна порада, скажете ви, але як її втілити в життя, якщо в голові постійно дзижчать мухи набридливих страхів? Якщо переживання паралізують мислення й будь-які дії? Якщо доводиться прокидатися в тривозі та з тривогою засинати — або годинами вовтузитися в ліжку, бо страх розігнав сон?

У цій книжці, «Про жінок за 50. Психологія вікових змін», психологиня Наталя Підлісна пояснить особливості жіночих вікових змін, наведе приклади із власної психологічної практики, базовані на реальних історіях, і переконає, що нічого страшного з вами не трапилося, а незручне в нашому суспільстві слово «клімакс» — не таке страшне, як його малюють. Ви — жінка в розквіті життєвої пори. І, здається, раптом щось пішло не так: світ змінився в гірший бік, усі довкола вас не розуміють, та й ви почуваєтеся не надто добре, не встигаєте за сучасним ритмом на роботі й постійно конфліктуєте з родиною. Що трапилося? Де ви повернули не туди? Яких змін не помітили?

Тож, щиро вдячні проєкту та ласкаво просимо скористатися бібліотечними послугами та ознайомитися з тими перетвореннями, які на разі вже відбулися.

Пропонуємо перелік 33 книг з профілактики неінфекційних захворювань для читання:

• Дарка Озерна. Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти
  • Несподівана радість тверезості
  • Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові
  • Попрощайся з цукром. Інструкція зі здорового й щасливого життя
  • Хороші звички, погані звички. Наука позитивних змін
  • Володимир Станчишин. Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією
  • Ольга Маслова, Ніка Бєльська "Коли я нарешті висплюся"
  • Наталя Підлісна «Про жінок за 50. Психологія вікових змін»
  • Олена Луцька, Тетяна Логвиненко «Мамо, тату, не хвилюйтеся!»
  • Людина і речовина
  • БРАУН Ґей Жити із «зеленим серцем»
  • Маккеон Ґреґ Без зусиль. Досягайте важливого легше
  • Макґоніґал Келлі Радість руху. Як фізична активність додає впевненості, зближує людей і
  • Сільберман Стів Що приховує аутизм
  • Пітерсон Таня 101 спосіб впоратися з тривогами, страхами і панічними атаками
  • «Нове "Я". Вплив медитації на свідомість, тіло й мозок»
  • Деніел Ліберман "Фізична (не)активність. Що насправді робить нас здоровими?"
  • Анна Лембке "Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням"
  • Юмі Стайнз, доктор Мелісса Кан "Поговоримо про місячні!"
  • Соня Рене Тейлор "Пишайся своїм тілом (і його змінами)"
  • Дар дна. Як повернутись до щастя
  • Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними
  • Чому зебри не страждають на виразку Роберт Сапольски
  • Моніка Пейткс "Мія і Бруно ростуть здоровими"
  • Тіло, душа та їхнє спасіння, або Нариси про здоров’я, нездоров’я і психосоматику
  • Схуднення без танців з бубном Мандзяк В.Ю.
  • Велика книга про здоров’я для усієї родини. Енциклопедія
  • Як я став Заблоцьким, або Пригоди стоматолога в червоном метелик.
  • Невже це все через їжу?! Лайфхаки з правильного харчування для підлітків
  • Важливі навички в періоди стресу
  • Подолання бойового стресу
  • Перша психологічна допомога