СБУ затримала ще одного коригувальника ракетних ударів рф по Миколаївщині

Дата: 04.08.2022 15:20

Затриманий Службою безпеки коригувальник передавав ворогу точні координати позицій українських військових, розташування військової техніки та маршрути їх руху у регіоні.

Зрадник ініціативно «зливав» данні через групи в соціальних мережах та месенджерах, які адмініструються російськими спецслужбами.

За його інформацією окупанти неодноразово завдавали артилерійські та ракетні удари по місту.

Під час обшуку у затриманого коригувальника ворожого вогню вилучено засоби зв’язку, що містять докази його злочинної діяльності.

Наразі йому повідомлено про підозру за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення зброї та бойових припасів, рух, переміщення або розміщення ЗСУ).

СБУ продовжує системну роботу з виявлення та притягнення до відповідальності кожного зрадника та колаборанта і наголошує на невідворотності покарання за співпрацю з окупантами.

Заходи з викриття та документування протиправної діяльності проводились за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.

Більше на офіційному сайті Служби Безпеки України