СБУ викрила кримінальних авторитетів з рф, які намагалися вступити до добровольчих батальйонів Києва

Дата: 17.08.2022 11:32

Служба безпеки посилила боротьбу з міжнародною організованою злочинністю: у Києві затримано двох російських кримінальників.

Один із затриманих виявився громадянином рф, який перебував у санкційному списку РНБО як кримінальний авторитет, причетний до вчинення тяжких злочинів. У зв’язку з цим у нього була заборона на в’їзд до нашої держави.

Іншим зловмисником є російський рецидивіст, неодноразово засуджений до ув’язнення, у тому числі за вбивство. На території України він також перебував нелегально.

Співробітники Служби безпеки своєчасно викрили потенційну загрозу і затримали обох зловмисників.

Для недопущення злочинів, вказані особи були примусово видворені з України.

Підривній діяльності ворога запобігли співробітники Головного управління з протидії системним загрозам управлінню державою СБУ за процесуального керівництва прокуратури.